9 maja 2019

Wygraj iPhone XS Max dla siebie i przyjaciela z kartą Curve!

Choć pracuję aktualnie nad innym wpisem, to chciałem Was poinformować o świeżej, krótkoterminowej promocji na karty Curve.

Czym jest karta Curve, jak się zarejestrować i zdobyć 5 GBP opisałem TUTAJ. Od czasu tego wpisu jestem aktywnym użytkownikiem tego fintechowego wynalazku i chętnie płacę nią, mając portfel lżejszy o kilka kart. Płaciłem też kartą w sieci dostajac korzystne kursy wymiany.

Warto wiedzieć, że od 9 maja 2019 do 7 czerwca 2019 Curve uruchomił dodatkową promocję z nagrodami, dla polecającego karty Curve i poleconego. Każda z tych osób ma szansę wylosować iPhone XS Max 256GB, o ile spełni proste warunki.

Do konkursu mogą przystąpić tylko osoby pełnoletnie. Kwalifikują się ci, którzy (A) mają aktywowaną kartę Curve przed 7 maja i używały jej w minionych 12 miesiącach, oraz w czasie promocji z powodzeniem polecą kartę komuś - a ta polecona osoba (B) tym samym zakwalifikuje się także. Z powodzeniem, to znaczy nowy użytkownik musi zarejestrować się, wystąpić o kartę Curve, aktywować ją, dodać inną kartę do aplikacji i wykonać przynajmniej inną transakcję. Czas na polecenie mamy do 7 czerwca 2019, ale na transakcję - do 20 czerwca 2019, bo losowanie będzie 21 czerwca. W razie wątpliwości - obowiązuje czas brytyjski dla ww. dat granicznych. Z losowania wykluczone są osoby z krajów, gdzie ze względów prawnych konkursy takie nie mogą być przeprowadzane, regulamin wymienia tu Portugalię, Belgię, Szwecję, Irlandię zaznaczając, że katalog ten nie jest zamknięty. Za to szczególne ułatwienie mają uczestnicy z Irlandii Północnej - mogą zgłosić się mailowo i nikogo nie polecać. Ich udział nie uszczupli jednak puli nagród, bo jeśli taka osoba będzie wylosowana, Curve powiększy pulę nagród o kolejny aparat. Szczegóły w regulaminie TUTAJ.

W losowaniu wezmą więc udział pary: polecony-polecający, czyli im więcej poleceń, tym szanse na wygraną większe. Do losowania nie trzeba się specjalnie zgłaszać - firma domniema, że polecając kartę, zgadzamy się na warunki losowania.

Szczęściarz, który wygra telefon, musi jeszcze zaakceptować wygraną. W tym celu Curve ogłosi wynik 21 czerwca na swoim blogu i w social media, i będzie kontaktować się drogą mailową z wylosowaną osobą. Brak potwierdzenia w ciągu 48 godzin może skutkować drugim losowaniem i zabawa się powtórzy!

Udział w losowaniu nie zmienia dotychczasowych zasad i stałej promocji na kartę, dlatego zachęcam do aktywnego uczestnictwa i życzę powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz